پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیزم ، میخوایم باهم بوت لودر گوشیمون رو آنلاک کنیم که بتونیم کاستوم ریکاوری داشته باشیم

Please login or register to see this image.

/emoticons/smile.png" srcset="http://forum.xiaomiiran.ir/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" title=":)" width="20"> 

نکته ی مهم اینه که حتما" از گوگل کروم استفاده کنید که بتونید صفحه ی زیر رو به انگلیسی ببینید .

به آدرس 

Please login or register to see this link.

برید.

دکمه ی Now Unlock  رو بزنید در صفحه ی بعدی باید وارد حساب کاربری خودتون در انجمن MIUI  بشید.

بعد از وارد کردن مشخصات و ورود صفحه ی زیر رو خواهید دید : 

/monthly_2015_12/unlock2.jpg.5dcc998ef0b98648e0c1ebce80c74cfb.jpg">

در قسمت اول باید اسمتون رو به زبان چینی بنویسید که برای این کار میتونید از translate.google.com استفاده کنید و اسمتون رو به Chinese Simplified معنی کنه براتون و اون رو کپی و پیست کنید 

در قسمت دوم باید کشور ایران رو انتخاب کنید و در قسمت سوم شماره خودتون رو بنویسید.

در قسمت چهارم که فضای بیشتری برای تایپ داره از شما دلیل میخواد که چرا میخواید گوشیتون بوت لودرش آنلاک بشه که در اونجا بنویسید :

我想根我的设备和闪存的自定义ROM

که معنیش میشه : من خوام گوشیم رو روت کنم و رام کاستوم نصب کنم 

و بعد دکمه ی Apply  رو بزنید 

*** نکته : اگه از افزونه ی AdBlock استفاده میکنید اون رو غیر فعال کنید ***

حالا در صفحه ی جدیدی که باز شده از شما یک کد میخواد که براتون اس ام اس شده ، اگه اس ام اس رو دریافت نکردین روی Resend کلیک کنید و اینبار احتمالا" کد براتون ارسال میشه ، حالا کدی که دریافت کردید رو وارد کنید و Next  رو بزنید ،

اگرمشکلی نداشته باشه کد وارد شده به صفحه ی آخر میرید و  بهتون تبریک میگه و به شما اعلام میکنه که طی 10 روز جواب درخواستتون داده میشه

/emoticons/smile.png" srcset="http://forum.xiaomiiran.ir/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" title=":)" width="20"> 

موفق باشید.

منبع :

ویرایش شده در توسط Lord-MIUI
  • Like 7

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ، برای من در مرحله ای که باید کد Verification بیاد هیچ اتفاقی نمیوفته ، احیانا شما از چه اپراتوری استفاده میکنید که اس ام اس براتون میاد ؟

• Like 1

لینک به ارسال

سلام بچه ها ،

من امروز موفق شدم بعد از حدودا 12 روز مجوز آنلاک بگیرم ، البته هنوز دارم رام دولوپر نصب میکنم تا آنلاک کنم ولی خوب لازم دیدم چند تا نکته بگم راجع به این مسئله :

1- اول اینکه قطعا میدونید باید یه اکانت معتبر در سایت En.miui داشته باشید ، اونجا عضو بشید و اکانت رو به گوشی متصل کنید و تا جایی که میتونید فعالیت کنید و پست بذارید تا رکنیگ شما بالا بره و یا حداقل Senior بشید . چون اگه Gold بشید یا Plantium  اون موقع حتی نیازی به اینکه 12 روز وایستید ندارید .

2- من گوشیم رو با یه شماره همراه اول فعال کرده بودم اما این قسمت سایت نمیتونست به همراه اولم اس ام اس بده ، پس مجبور شدم از داخل Mi Cloud با کلی دردسر و بدبختی شماره ایرانسلم رو ثبت کنم . بعد داخل سایت Unlock با شماره ایرانسلم ثبت نام کردم و اس ام اس اومد همه چیز اوکی شد و بهم گفت تا 10 روز صبر کن . البته یادمه دفعه اول که خواستم اس ام اس بیاد جواب نداد ، Resend زدم بلافاصله اس ام اس گرفتم

3- صبر و صبر و صبر تا اینکه بالاخره یه روز برید داخل سایت و ببینید که بهتون گفته ابزار آنلاک رو دانلود کنید . یادتون باشه اس ام اس نمیاد . من امروز صبح چک کردم نبود ولی عصر چک کردم درخواستم قبول شده بود .

4- بعدش باید حتما رو رام دولوپر باشید . برای اینکه رام دولوپر باشید ، اگه رام رسمی ندارید ، اول رام رسمی استیبل نصب کنید ( با روش Sp Flash Tool ) ، بعدش فایل Developer رو از داخل Updater به گوشی بدید تا نصب بشه . بعد از اون میتونید با استفاده از همون ابزار Unlocker گوشی رو آنلاک کنید و وقتی که به مرحله نصب TWRP رسیدید و TWRP ریختید دیگه خیالتون راحت میشه چون دیگه احتمال اینکه گوشیتون بریک کنه و نتونید برگردونید کم میشه .

موفق باشید .

• Like 4

لینک به ارسال

سلام من یه بار اینکار رو کردم واسم کد ارسال شد کد رو که زدم هیچ اتفاقی نیفتاد و وارد صفحه بعد نشد و بعد که دوباره اینکار رو از اول تکرار کردم یه پیغام میاره که چینی هست و نمیتونم ترجمش کنم

/monthly_2016_01/23.jpg.25e7d03941d67bc39bbc32f61d25c52d.jpg" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="23.jpg">

• Like 2

لینک به ارسال

بابا خب نرم افزارو اگه دارید بفرستید به ایمیلم لطفا

zareepejman@gmail.com

ممنون

• Like 1

لینک به ارسال

با سلام

داداش این صفحه که گفتید تغییر کرده یعنی شبیه این که عکسش رو گذاشتید نیست اگر اطلاعات جدیدی دارید لطفاً مجدداً راهنمایی کنید مرسی.

چطور میشه اکانت می در گوشی رو با اکانت در سایت می هماهنگ کرد یا مرتبط کرد.؟؟

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

• Like 1

لینک به ارسال

Please login or register to see this quote.

دوست عزیز این ابزار فرستادنی نیست و برای هر کس با توجه به گوشی که داره متفاوت هست.

• Like 1

لینک به ارسال

لینک به ارسال

تبریک میگم دوست عزیز، باید صبر کنید احتمالا بعد از چند روز ابزار آنلاک رو درسایت براتون میگذارن. فقط لطف میکنید بفرمائید سیم کارتی که ثبت کردید همراه اول بود؟ یا ایرانسل؟

• Like 1

لینک به ارسال

ایرانسل ثبت کردم.این ابزاری که فرمودین از کجای سایت باید پیدا منم،

• Like 1

لینک به ارسال

من هنوز خودم موفق به دریافت کد آنلاک نشدم اما فکر میکنم کد به شماره ای که ثبت کردید ارسال میشه

اگر اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنند.با تشکر

• Like 2

لینک به ارسال

بله SMS میاد واستون.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

• Like 2

لینک به ارسال
مدالها

سلام.برای من پیام اومد و وقتی کلیک کردم و چند مرحله جلو رفتم یه پیام دیگه اومد،فک کنم نوشته  تا ۱۱/۲/۲۰۱۶ صبر کنید،ایا درسته؟؟؟؟

/monthly_2016_02/Screenshot_2016-02-04-14-08-24_com.miui.mipub.thumb.png.622970406974d835e21c7656746e6ff4.png" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="Screenshot_2016-02-04-14-08-24_com.miui.mipub.png">

این متن اول

小米云服务邀您体验数据月报功能,同步数据了如指掌。
点击查看1月数据月报,领取福利,净化器,红米note3,100%中奖!退订回复TDYB。

اینم متن دوم

您在1月月报抽奖活动中获得了小米云服务会员抵用券。

有效期:2016年02月04日 至 2016年02月11日。

• Like 1

لینک به ارسال

دوست عزیز متن رو توسط  google translate ترجمه کنید مضمون جمله رو بگیرید. این پیام ربطی به بوت لودر گوشی شما نداره درباره اطلاعاتی از سرویس های mi cloud هست.

Millet cloud services invite you to experience the monthly data capabilities, synchronous data fingertips.

Click to view the January data monthly, receive welfare, purification, red rice note3,100% winning! Unsubscribe reply TDYB.

You get a voucher millet cloud services members in January monthly sweepstakes.

Validity: February 4, 2016 to February 11, 2016.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

لینک به ارسال
مدالها

سلام

میخواستم بدونم چطوری باید رام دولوپر نصب کنم چون وقتی رام دولوپر و از پوشه downloaded_rom واسه اپدیت انتخاب میکنم بعد از چند ثانیه از صفحه اپدیت خارج میشه

• Like 1

لینک به ارسال

رام فعلی تون چیه؟

یه شات از about ضمیمه کنید و مراحل اپدیت تون رو بگید.

Sent from my RedmiNote2Prime

لینک به ارسال
مدالها

سلام دوستان من الان 15 روزه که این مراحل رو طی کردم و با اینکه عضو  Senior  هم شدم ولی هنوز ابزار unlock برام فرستاده نشده کسی میتونه راهنماییم کنه چیکار کنم؟

• Like 1

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

نتیجه درخواست واستون sms میشه. سپس اگر قبول شده بود لینک میدن بهتون که برید ابزار رو دانلود کنید

منتظر باشید

لینک به ارسال
مدالها

اول رام دولوپرو دانلود کردم

بعد با فلش منتقل کردم توی یه پوشه به اسم  downloaded_rom  بعد از قسمت اپدیت قسمت سه نقطه بالا سمت راست این رامو واسش معرفی و انتخاب کردم  که بعد از چند ثانیه مکس از صفحه اپدیت خارج میشه حتی رام استیبل هم امتحان کردم و همین مشکلو داره با MiPCSuite هم امتحان کردم اول که گوشیو نمیشناسه و میگه ورژنش قدیمیه و پیام اپدیت میده که گذاشتم اپدیت بشه تا 40درصد error cannot update  داد . با اینترنت ایرانسل هم هیچ صفحه ای رو باز نمی کنه ولی با hotspot  روی لپ تاپ سرعتش مشکلی نداره . بیشتر بخاطر همین میخوام اپدیت کنم شاید مشکلش حل شه . ممنون اگه راهنمایی کنید .

/monthly_2016_02/Screenshot_2016-02-07-15-58-07.thumb.png.cd0369216e0e7a182e6e8499b2458140.png" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="Screenshot_2016-02-07-15-58-07.png">

/monthly_2016_02/Screenshot_2016-02-07-16-16-52.thumb.png.d06b7af1655aee234f5ae42bac99b008.png" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="Screenshot_2016-02-07-16-16-52.png">

• Like 1

لینک به ارسال

رام استیبل یا دولپر رو بگذارید توی خود خود داخلی...داخل هیچ پوشه ای نباشه...سپس از اپدیتر رامو انتخاب کنید واسه نصب...ببینید چطوریه...هر دو‌ رو امتحان کنید.

اگر نشد باید از طریق فست بوت و sp flash tool رام رو نصب کنید.

مشکل صفحات که باز نمیکنه احتمال بسیار زیاد مشکل access point هست و رام مشکلی نداره. از access point اینترنت تون شات ضمیمه کنید. Mi PC suite مشکل داره و اپدیت نمیکنه.

کاری که گفتم رو انجام بدید اگر نشد بگید و راه فست بوت رو برید.

لینک به ارسال
مدالها

اقا مازیار سلام.

خسته نباشین

درخواست انلاک برای گوشی منم پذیرفته شده(ردمی نوت۳ابزار انلاک رو هم دانلود کردم و بازش کردم روی کامپیوتر اما وقتی میخوام وارد حساب بشم این ارور رو میده،ممنون میشم راهنماییم کنین

/monthly_2016_02/56b7c050c3fdc_Screenshot(5).png.4783858c121dffff44454edfb7fa2b5c_1454883634845.jpg.fadadee02adde136b4e0db5504d1489a.jpg" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="56b7c050c3fdc_Screenshot(5).png.4783858c121dffff44454edfb7fa2b5c_1454883634845.jpg">

• Like 1

لینک به ارسال

سلام .

به شما و همه دوستانی که درخواست انلاک شون پذیرفته شدم بگم که فعلا اوضاع این قضیه خیلی پیچیده ست.

مثلا اگر شما بوت لودر رو باز کردی قادر نخواهی بود miui رو اپدیت کنید(حالا پکیج کامل و اپدیت کم حجم یا هر دو فعلا در هاله ای از ابهامه). چون اگر اپدیت کنید دوباره لاک میشه بوت لودر.

این یکی از نامعلوم هاست و خیلی سوالهای دیگه.

خیلی کاربران مشکل دارن و اوضاع قاطی پاتی ه.

فعلا تونستم یه تاپیک پیدا کنم واستون که طبق این عمل کنید.

ورژن می انلاک رو تغییر بدید و طبق این لینک برید.

اگر وقت داشتم حتما ترجمه میکردم واستون ولی وقت کافی ندارم و فقط میتونم گاهی سر بزنم انجمن.

زحمتش با خودتون.

چیز جدیدی دسگیرم شد حتما بهتون میگم

لینک به ارسال
مدالها

• Like 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط abolfazl yaasi
      سلام به همگی
      شرمنده به خاطر تاپیک زدنم اگه اشتباه تاپیک زدم
      آقا من یه چند وقت میخوام گوشی بخرم
      بعضی ها پیشنهاد دادن شیامی نوت 4 ایکس بعضی ها lg k10 و بعضی ها هم سامسونگ j5 2016
      ولی انگار شیامی سخت افزارش بهتره
      ولی میگن دوربین ش خوب نیست و هنگ میکنه و رام هاش خرابه
      خوب اگه میشه کسایی که خریدن بگن این حرفا چیه و راضی هستن از گوشی یا نه
      و اگه میشه یه عکس از دوربین جلو بزارید و یه عکس از دوربین عقب تا کیفیت دوربینش رو ببینم
      و قیمت دقیق ش چند ؟
      و از کدوم فروشگاه به نظرتون خریداری کنم ؟ و حین خرید چه چیز هایی رو بگم به فروشنده؟
      در ضمن میگن خدمات پس از فروش ندارن گوشی هاشون!!
    • توسط mohammadghorbani
      گوشی من مشکل مصرف باتری شدید داره یعنی به طوری که گوشی رو شب ۹۴ درصد گذاشتم زمین الان بلند شدم دیدم شده شصت درصد با اینکه تمام برنامه ها و اتصالات از قبیل وایفای و دیتا رو بسته بودم میخوام ببینم مشکل از کجاس؟ 
    • توسط F4RR3LL
      سلام و عرض ادب خدمت تمامی اساتید محترم
      امروز در بحث آنلاک کردن گوشی به یه مشکل برخوردم که پس از ترجمه ی خطا متوجه شدم این خطا گیر به آی پی میده! از وی پی ان هم استفاده کردم اما جوابی نگرفتم!  

ممنون میشم راهنمایی کنیدPlease login or register to see this image.

سپاس
    • توسط Mahdi Moosakazemi
      آیا miui 9 و اندروید 7 برای گوشی mi 4 میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    • توسط mohammadtabasi
      سلام دوستان بالاخره میخوام آیفون عزیزمو کنار بزارمو یه گوشی شیائومی بگیرم
      بعد از خوندن نقد و بررسی ها می5 رو انتخاب کردم 
      فقط یه اشکالی که دارم این
        زده رام چین و رام گلوبال یه قیمته راستش نفهمیدم کدومش بهتره بنظر شما که میدونین باید کدومشو انتخاب کرد؟  
      لطفا اگه میدونین جواب بدید میخوام سریع تر بخرمش