Lord-MIUI

چطور Bootloader گوشی Redmi Note 3 رو Unlock کنیم .

52 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت دوستان عزیزم ، میخوایم باهم بوت لودر گوشیمون رو آنلاک کنیم که بتونیم کاستوم ریکاوری داشته باشیم

Please login or register to see this image.

/emoticons/smile.png" srcset="http://forum.xiaomiiran.ir/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" title=":)" width="20"> 

نکته ی مهم اینه که حتما" از گوگل کروم استفاده کنید که بتونید صفحه ی زیر رو به انگلیسی ببینید .

به آدرس 

Please login or register to see this link.

برید.

دکمه ی Now Unlock  رو بزنید در صفحه ی بعدی باید وارد حساب کاربری خودتون در انجمن MIUI  بشید.

بعد از وارد کردن مشخصات و ورود صفحه ی زیر رو خواهید دید : 

/monthly_2015_12/unlock2.jpg.5dcc998ef0b98648e0c1ebce80c74cfb.jpg">

در قسمت اول باید اسمتون رو به زبان چینی بنویسید که برای این کار میتونید از translate.google.com استفاده کنید و اسمتون رو به Chinese Simplified معنی کنه براتون و اون رو کپی و پیست کنید 

در قسمت دوم باید کشور ایران رو انتخاب کنید و در قسمت سوم شماره خودتون رو بنویسید.

در قسمت چهارم که فضای بیشتری برای تایپ داره از شما دلیل میخواد که چرا میخواید گوشیتون بوت لودرش آنلاک بشه که در اونجا بنویسید :

我想根我的设备和闪存的自定义ROM

که معنیش میشه : من خوام گوشیم رو روت کنم و رام کاستوم نصب کنم 

و بعد دکمه ی Apply  رو بزنید 

*** نکته : اگه از افزونه ی AdBlock استفاده میکنید اون رو غیر فعال کنید ***

حالا در صفحه ی جدیدی که باز شده از شما یک کد میخواد که براتون اس ام اس شده ، اگه اس ام اس رو دریافت نکردین روی Resend کلیک کنید و اینبار احتمالا" کد براتون ارسال میشه ، حالا کدی که دریافت کردید رو وارد کنید و Next  رو بزنید ،

اگرمشکلی نداشته باشه کد وارد شده به صفحه ی آخر میرید و  بهتون تبریک میگه و به شما اعلام میکنه که طی 10 روز جواب درخواستتون داده میشه

/emoticons/smile.png" srcset="http://forum.xiaomiiran.ir/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" title=":)" width="20"> 

موفق باشید.

منبع :

ویرایش شده در توسط Lord-MIUI
پسند شده توسط 7 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ، برای من در مرحله ای که باید کد Verification بیاد هیچ اتفاقی نمیوفته ، احیانا شما از چه اپراتوری استفاده میکنید که اس ام اس براتون میاد ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای منم هیچ کدی نمیاد

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام بچه ها ،

من امروز موفق شدم بعد از حدودا 12 روز مجوز آنلاک بگیرم ، البته هنوز دارم رام دولوپر نصب میکنم تا آنلاک کنم ولی خوب لازم دیدم چند تا نکته بگم راجع به این مسئله :

1- اول اینکه قطعا میدونید باید یه اکانت معتبر در سایت En.miui داشته باشید ، اونجا عضو بشید و اکانت رو به گوشی متصل کنید و تا جایی که میتونید فعالیت کنید و پست بذارید تا رکنیگ شما بالا بره و یا حداقل Senior بشید . چون اگه Gold بشید یا Plantium  اون موقع حتی نیازی به اینکه 12 روز وایستید ندارید .

2- من گوشیم رو با یه شماره همراه اول فعال کرده بودم اما این قسمت سایت نمیتونست به همراه اولم اس ام اس بده ، پس مجبور شدم از داخل Mi Cloud با کلی دردسر و بدبختی شماره ایرانسلم رو ثبت کنم . بعد داخل سایت Unlock با شماره ایرانسلم ثبت نام کردم و اس ام اس اومد همه چیز اوکی شد و بهم گفت تا 10 روز صبر کن . البته یادمه دفعه اول که خواستم اس ام اس بیاد جواب نداد ، Resend زدم بلافاصله اس ام اس گرفتم

3- صبر و صبر و صبر تا اینکه بالاخره یه روز برید داخل سایت و ببینید که بهتون گفته ابزار آنلاک رو دانلود کنید . یادتون باشه اس ام اس نمیاد . من امروز صبح چک کردم نبود ولی عصر چک کردم درخواستم قبول شده بود .

4- بعدش باید حتما رو رام دولوپر باشید . برای اینکه رام دولوپر باشید ، اگه رام رسمی ندارید ، اول رام رسمی استیبل نصب کنید ( با روش Sp Flash Tool ) ، بعدش فایل Developer رو از داخل Updater به گوشی بدید تا نصب بشه . بعد از اون میتونید با استفاده از همون ابزار Unlocker گوشی رو آنلاک کنید و وقتی که به مرحله نصب TWRP رسیدید و TWRP ریختید دیگه خیالتون راحت میشه چون دیگه احتمال اینکه گوشیتون بریک کنه و نتونید برگردونید کم میشه .

موفق باشید .

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

سلام من یه بار اینکار رو کردم واسم کد ارسال شد کد رو که زدم هیچ اتفاقی نیفتاد و وارد صفحه بعد نشد و بعد که دوباره اینکار رو از اول تکرار کردم یه پیغام میاره که چینی هست و نمیتونم ترجمش کنم

/monthly_2016_01/23.jpg.25e7d03941d67bc39bbc32f61d25c52d.jpg" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="23.jpg">

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

بابا خب نرم افزارو اگه دارید بفرستید به ایمیلم لطفا

zareepejman@gmail.com

ممنون

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

با سلام

داداش این صفحه که گفتید تغییر کرده یعنی شبیه این که عکسش رو گذاشتید نیست اگر اطلاعات جدیدی دارید لطفاً مجدداً راهنمایی کنید مرسی.

چطور میشه اکانت می در گوشی رو با اکانت در سایت می هماهنگ کرد یا مرتبط کرد.؟؟

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

Please login or register to see this quote.

دوست عزیز این ابزار فرستادنی نیست و برای هر کس با توجه به گوشی که داره متفاوت هست.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

لینک به ارسال

تبریک میگم دوست عزیز، باید صبر کنید احتمالا بعد از چند روز ابزار آنلاک رو درسایت براتون میگذارن. فقط لطف میکنید بفرمائید سیم کارتی که ثبت کردید همراه اول بود؟ یا ایرانسل؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ایرانسل ثبت کردم.این ابزاری که فرمودین از کجای سایت باید پیدا منم،

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

من هنوز خودم موفق به دریافت کد آنلاک نشدم اما فکر میکنم کد به شماره ای که ثبت کردید ارسال میشه

اگر اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنند.با تشکر

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

بله SMS میاد واستون.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
مدالها

سلام.برای من پیام اومد و وقتی کلیک کردم و چند مرحله جلو رفتم یه پیام دیگه اومد،فک کنم نوشته  تا ۱۱/۲/۲۰۱۶ صبر کنید،ایا درسته؟؟؟؟

/monthly_2016_02/Screenshot_2016-02-04-14-08-24_com.miui.mipub.thumb.png.622970406974d835e21c7656746e6ff4.png" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="Screenshot_2016-02-04-14-08-24_com.miui.mipub.png">

این متن اول

小米云服务邀您体验数据月报功能,同步数据了如指掌。
点击查看1月数据月报,领取福利,净化器,红米note3,100%中奖!退订回复TDYB。

اینم متن دوم

您在1月月报抽奖活动中获得了小米云服务会员抵用券。

有效期:2016年02月04日 至 2016年02月11日。

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دوست عزیز متن رو توسط  google translate ترجمه کنید مضمون جمله رو بگیرید. این پیام ربطی به بوت لودر گوشی شما نداره درباره اطلاعاتی از سرویس های mi cloud هست.

Millet cloud services invite you to experience the monthly data capabilities, synchronous data fingertips.

Click to view the January data monthly, receive welfare, purification, red rice note3,100% winning! Unsubscribe reply TDYB.

You get a voucher millet cloud services members in January monthly sweepstakes.

Validity: February 4, 2016 to February 11, 2016.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

لینک به ارسال
مدالها

ای وای،چقد دلمون خوش بود

لینک به ارسال

سلام

میخواستم بدونم چطوری باید رام دولوپر نصب کنم چون وقتی رام دولوپر و از پوشه downloaded_rom واسه اپدیت انتخاب میکنم بعد از چند ثانیه از صفحه اپدیت خارج میشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

رام فعلی تون چیه؟

یه شات از about ضمیمه کنید و مراحل اپدیت تون رو بگید.

Sent from my RedmiNote2Prime

لینک به ارسال
مدالها

سلام دوستان من الان 15 روزه که این مراحل رو طی کردم و با اینکه عضو  Senior  هم شدم ولی هنوز ابزار unlock برام فرستاده نشده کسی میتونه راهنماییم کنه چیکار کنم؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

نتیجه درخواست واستون sms میشه. سپس اگر قبول شده بود لینک میدن بهتون که برید ابزار رو دانلود کنید

منتظر باشید

لینک به ارسال
مدالها

اول رام دولوپرو دانلود کردم

بعد با فلش منتقل کردم توی یه پوشه به اسم  downloaded_rom  بعد از قسمت اپدیت قسمت سه نقطه بالا سمت راست این رامو واسش معرفی و انتخاب کردم  که بعد از چند ثانیه مکس از صفحه اپدیت خارج میشه حتی رام استیبل هم امتحان کردم و همین مشکلو داره با MiPCSuite هم امتحان کردم اول که گوشیو نمیشناسه و میگه ورژنش قدیمیه و پیام اپدیت میده که گذاشتم اپدیت بشه تا 40درصد error cannot update  داد . با اینترنت ایرانسل هم هیچ صفحه ای رو باز نمی کنه ولی با hotspot  روی لپ تاپ سرعتش مشکلی نداره . بیشتر بخاطر همین میخوام اپدیت کنم شاید مشکلش حل شه . ممنون اگه راهنمایی کنید .

/monthly_2016_02/Screenshot_2016-02-07-15-58-07.thumb.png.cd0369216e0e7a182e6e8499b2458140.png" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="Screenshot_2016-02-07-15-58-07.png">

/monthly_2016_02/Screenshot_2016-02-07-16-16-52.thumb.png.d06b7af1655aee234f5ae42bac99b008.png" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="Screenshot_2016-02-07-16-16-52.png">

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

رام استیبل یا دولپر رو بگذارید توی خود خود داخلی...داخل هیچ پوشه ای نباشه...سپس از اپدیتر رامو انتخاب کنید واسه نصب...ببینید چطوریه...هر دو‌ رو امتحان کنید.

اگر نشد باید از طریق فست بوت و sp flash tool رام رو نصب کنید.

مشکل صفحات که باز نمیکنه احتمال بسیار زیاد مشکل access point هست و رام مشکلی نداره. از access point اینترنت تون شات ضمیمه کنید. Mi PC suite مشکل داره و اپدیت نمیکنه.

کاری که گفتم رو انجام بدید اگر نشد بگید و راه فست بوت رو برید.

لینک به ارسال
مدالها

اقا مازیار سلام.

خسته نباشین

درخواست انلاک برای گوشی منم پذیرفته شده(ردمی نوت۳ابزار انلاک رو هم دانلود کردم و بازش کردم روی کامپیوتر اما وقتی میخوام وارد حساب بشم این ارور رو میده،ممنون میشم راهنماییم کنین

/monthly_2016_02/56b7c050c3fdc_Screenshot(5).png.4783858c121dffff44454edfb7fa2b5c_1454883634845.jpg.fadadee02adde136b4e0db5504d1489a.jpg" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="56b7c050c3fdc_Screenshot(5).png.4783858c121dffff44454edfb7fa2b5c_1454883634845.jpg">

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام .

به شما و همه دوستانی که درخواست انلاک شون پذیرفته شدم بگم که فعلا اوضاع این قضیه خیلی پیچیده ست.

مثلا اگر شما بوت لودر رو باز کردی قادر نخواهی بود miui رو اپدیت کنید(حالا پکیج کامل و اپدیت کم حجم یا هر دو فعلا در هاله ای از ابهامه). چون اگر اپدیت کنید دوباره لاک میشه بوت لودر.

این یکی از نامعلوم هاست و خیلی سوالهای دیگه.

خیلی کاربران مشکل دارن و اوضاع قاطی پاتی ه.

فعلا تونستم یه تاپیک پیدا کنم واستون که طبق این عمل کنید.

ورژن می انلاک رو تغییر بدید و طبق این لینک برید.

اگر وقت داشتم حتما ترجمه میکردم واستون ولی وقت کافی ندارم و فقط میتونم گاهی سر بزنم انجمن.

زحمتش با خودتون.

چیز جدیدی دسگیرم شد حتما بهتون میگم

لینک به ارسال
مدالها

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mohammadtabasi
      سلام دوستان بالاخره میخوام آیفون عزیزمو کنار بزارمو یه گوشی شیائومی بگیرم
      بعد از خوندن نقد و بررسی ها می5 رو انتخاب کردم 
      فقط یه اشکالی که دارم این
        زده رام چین و رام گلوبال یه قیمته راستش نفهمیدم کدومش بهتره بنظر شما که میدونین باید کدومشو انتخاب کرد؟  
      لطفا اگه میدونین جواب بدید میخوام سریع تر بخرمش
    • توسط maziar kiani
      با سلام
      با توجه به سوالات و مشکلات کاربران جدید گوشی‌های شیائومی درباره نصب اپلیکیشن‌های گوگل بر روی رام چین(چه گوشی‌هایی که بصورت پیشفرض با رام چین هستند و رام گلوبال رسمی برای آنها منتشر نشده است و چه گوشی‌هایی که از رام گلوبال به رام چین تغییر رام داده‌اند)،آموزشی تصویری را برای این عزیزان مهیا کرده‌ایم.
      در ابتدای آموزش چند نکته را مرور میکنیم
      ۱)نصب ابزار گوگل نیازمند نصب فرآیند‌هایی شبیه Google Services Framework است و با نصب برنامه‌هایی شبیه Google Play به تنهایی نمیتوان ابزار گوگل را بر روی رام چین راه اندازی کرد.

۲)اگر قبلا برنامه های گوگل را بصورت ناموفق نصب کرده اید، قبل از نصب آنها طبق این آموزش تمام آن برنامه ها را حذف و سپس گوشی خود را ریستارت(خاموش و روشن)نمایید.

آموزش:
      ۱)وارد برنامه Mi App Store در گوشی خود شوید و مانند عکسهای زیر در قسمت Search عبارت Google را سرچ کنید.
      /monthly_2017_03/Screenshot_2017-02-28-01-05-00-280_com_miui_home.thumb.jpg.69c7a39af2b52cf64c11caa8c21d7c41.jpg" style="width: 350px; height: 600px;">Please login or register to see this image.
      /monthly_2017_03/Screenshot_2017-02-28-01-05-11-011_com.xiaomi.market.thumb.jpg.e0d702317765cef410026554501a0761.jpg" style="width: 350px; height: 600px;">

۲)بر روی برنامه‌ی Google Installer که شکل آیکن آن در عکس زیر مشخص شده است بزنید تا وارد آن شود و برنامه را با انتخاب گزینه‌ی Install نصب کنید.
      /monthly_2017_03/Screenshot_2017-02-28-01-06-35-795_com.xiaomi.market.thumb.jpg.598ac2b4205b0a5b118e93d6109b737b.jpg" style="width: 350px; height: 600px;">  Please login or register to see this image.
      /monthly_2017_03/Screenshot_2017-02-28-01-07-13-534_com.xiaomi.market.thumb.jpg.27bd6f5f65ccb979018173deb6639d64.jpg" style="width: 350px; height: 600px;">  

نکته:
      اگر به هر دلیلی قادر به نصب این برنامه از Mi App Store نیستید، این برنامه را میتوانید از اینجا دانلود و بر روی گوشی خود نصب نمایید.

omiiran.ir/app/Gapps.Installer.3.0.3.apk  
      ۳) بر روی Launch بزنید تا وارد برنامه شوید. سپس دایره بزرگ آبی رنگ را انتخاب کرده تا فرآیند نصب برنامه‌های گوگل آغاز شود. لازم بذکر است که برای نصب برامه های گوگل اینترنت نیاز است و گوشی شما باید حتما به اینترنت(ترجیحا Wifi) متصل باشد.
      /monthly_2017_03/Screenshot_2017-02-28-01-07-22-535_com.ericxiang.googleinstaller.thumb.jpg.cfb3b9f34533450e3aba5305eddf0c8b.jpg" style="width: 350px; height: 600px;">  
      ۴) منتظر باشید تا فرآیند نصب دانلود تمام شود. هر برنامه ای که دانلود شد پیشنهاد نصب آن داده میشود که با انتخاب گزینه Install آن ها را به ترتیب نصب کنید.
      /monthly_2017_03/Screenshot_2017-02-28-01-16-52-645_com.ericxiang.googleinstaller.thumb.jpg.7f2437080f79e7ddf32915be893a18a9.jpg" style="width: 350px; height: 600px;">Please login or register to see this image.
      /monthly_2017_03/Screenshot_2017-02-28-01-24-42-556_com.android.packageinstaller.thumb.jpg.c833a88238a7b5bc7c24b737bdaf5c43.jpg" style="width: 350px; height: 600px;">

۵)با اتمام مراحل دانلود و نصب هر کدام از برنامه ها توسط شما، ابزار گوگل بطور کامل بر روی رام شما نصب شده و آماده استفاده میباشند.
      /monthly_2017_03/Screenshot_2017-02-28-01-35-43-229_com.ericxiang.googleinstaller.thumb.jpg.3685eef1235f3739671452aaae8f08f2.jpg" style="width: 350px; height: 600px;">Please login or register to see this image.
      /monthly_2017_03/Screenshot_2017-02-28-01-34-40-548_com.ericxiang.googleinstaller.thumb.jpg.7fbb661ee00853e2f869f0891cf345bb.jpg" style="width: 350px; height: 600px;">

۶)گوگل پلی سرویس بر روی رام گوشی شما نصب شده و آماده استفاده میباشد. با وارد شدن به آن میتوانید اکانت گوگل خود را اضافه کرده و از Gapps بر روی رام چین گوشی Xiaomi خود لذت ببرید.
      /monthly_2017_03/Screenshot_2017-02-28-01-41-58-253_com.google.android_gms.thumb.jpg.892268d30840d5a1898cc2524fd1b771.jpg" style="width: 350px; height: 600px;">Please login or register to see this image.
      /monthly_2017_03/Screenshot_2017-02-28-01-35-53-905_com_miui_home.thumb.jpg.d92ec9b36bfe33bd3fc5800483e45c80.jpg" style="width: 350px; height: 600px;">

۷)از این پس هر برنامه گوگل دیگری شبیه Youtube, Google Contacts, Gmail و … را میتوانید بدون پیش نیازی نصب و استفاده کنید.

گوشی مورد استفاده در این آموزش MI4S و رام Stable China Miui 8 است.
    • توسط Hamed-MIUI
      شیائومی در کنار عرضه گوشی‌های همراه هوشمند، ظاهرا به ساخت سخت‌افزار به خدمت گرفته شده در این گوشی‌ها نیز علاقه دارد،‌ با خبر شدیم شیائومی این ماه چیپست موبایلی خود را با نام Pinecone معرفی خواهد کرد.
      ظاهرا ساخت و تولید گوشی‌های هوشمند به دهان شیائومی مزه کرده است و این شرکت بزرگ چینی به فکر ساخت چیپست‌های موبایل نیز افتاده است. مدتی بود که شایعات عزم شیائومی برای ساخت چیپست موبایل در شبکه‌های مختلف خبری دست به دست می‌چرخید تا اینکه امروز شیائومی مهر سکوت را شکست و تولید چیپست موبایل را تایید کرد.
      بر اساس خبری که از جانب شیائومی در شبکه اجتماعی Weibo  منتشر شده است، این چیپست با نام Pinecone راهی بازار گوشی‌های همراه خواهد شد. در حال حاضر به غیر از افشای نام این چیپست، شیائومی در خصوص مشخصات آن سکوت اختیار کرده است، اما در این بین گفته می‌شود که اولین گوشی شیائومی که این چیپست در آن حضور خواهد داشت از جانب شیائومی در حال ساخت و توسعه است.
      باید طبق این تیزر تا روز 28 فوریه صبر کرد و دید که چه پردازنده ای قرار است رونمایی شود.

این‌گونه که پیداست این گوشی رمز آلود با نام شیائومی Mi 5c  راهی بازار خواهد شد و در حال حاضر در داخل شیائومی با نام رمز Meri شناخته می‌شود. در این بین نتایج بنچمارک‌های مختلفی نیز به گوشی شیائومی Mi 5c نسبت داده می‌شود.
      بر اساس این نتایج،  شیائومی Mi 5c از پردازنده هشت هسته‌ای بهره می‌برد و سه گیگابایت رم دارد. احتمال می‌رود اندروید نسخه ۷ یا نهایتا نسخه ۶ را در  شیائومی Mi 5c شاهد باشیم.
      بد نیست بدانید شیائومی تصمیم تولید چیپست‌ موبایل را در عرض یک شب نگرفته است و از قرار معلوم حدود سه سال پیش با شرکت Leadcore برای ساخت چیپست‌‌های موبایل مشغول به همکاری شده است و دو سال پیش، رسما فرآیند تحقیق و ساخت چیپست‌های موبایل ر آغاز کرده است.
      از طریق این کار شیائومی توانسته است با کمک گرفتن از شرکت Leadcore، چیپست‌های مخصوص به خود را تولید کند، جالب است بدانید شیائومی چیزی حدود ۵.۱ درصد از سهام Leadcore را در اختیار دارد. این امر باعث می‌شود شیائومی در گوشی‌های بعدی خود دیگر نیازی به استفاده از چیپست‌های کوالکام یا مدیاتک نداشته باشد. کاملا مشخص است که این امر به کاهش قیمت تمام شده گوشی‌های بعدی شیائومی منجر خواهد شد.
      در پایان ذکر این نکته نیز لازم است که اپل، سامسونگ و هواوی نیز در حال حاضر چیپست بیشتر گوشی‌های همراه هوشمند خود را در داخل زیر مجموعه‌های خود تولید می‌کنند و به این ترتیب انتظار می‌رود در آینده شیائومی نیز تبدیل به شرکتی شود که از لحاظ چیپست موبایل وابسته به سایر شرکت‌ها نباشد.

• توسط strat1959
      این رام توسط daniel sikorski با آیدی dadi11 یکی از developerهای تیم horizon پشتیبانی میشه و معمولا به روز هست.

نحوه فلش (backup فراموش نشه) :
      1- ریبوت به ریکاوری بوسیله گرفتن دکمه volume up+power
      2- رفتن به قسمت wipe جهت پاک کردن dalvik cache,system,data,cache
      3- رفتن به قسمت install
      - انتخاب firmware (در صورتی که آخرین رام شما miui بوده و فبلا فلش نشده/firmware شما قدیمی تر از Dec 05, 2016باشه)

توضیح کوتاه در رابطه با آخرین نسخه firmware : 
      توجه داشته باشید آخرین firmware بر اساس miui بوده و bootloader شما رو لاک می کنه اگر آخرین miui که استفاده می کردید پایین تر از این نسخه بوده v6.11.24 به آموزش زیر توجه کنید.
      فلش آخرین نسخه miui global beta که باعث لاک شدن bootloader میشه> رفتن به fastboot mode و وصل کردن گوشی به pc و آنلاک کردن توسط برنامه mi unlock> رفتن به ریکاوری و فلش آخرین نسخه firmware

لینک دانلود :
      - رام experimental Please login or register to see this link.
      - رام official Please login or register to see this link.
      - آخرین firmware Please login or register to see this link.
      - دانلود gapps بر اساس 7.1 – arm64 Please login or register to see this link.
      - تمامی تغییرات Please login or register to see this link.

- ریکاوری Please login or register to see this link.

مشخصات رام و منابع : XDA:DevDB Information
      Official XenonHD 7.1 ROM by TeamHorizon, ROM for the Xiaomi Redmi Note 3

Contributors
      dadi11
      Source Code: Please login or register to see this link.

ROM OS Version: 7.x Nougat
      ROM Kernel: Linux 3.10.x
      ROM Firmware Required: Unlocked BL, Recovery
      Based On: CyanogenMod

Version Information
      Status: Testing
      Created 2016-11-02

• توسط Rasam
      سلام دوستان من تازه دست بند مای بند ۲ رو خریدم 
      این دست بند و به دیوایس ای او اس وصلش کردم و کانکت شد 
      ولی به گوشی خودم که اندروید سامسونگ جی ۷ هستش وصل نمیشه
      از دیوایس ای او اس هم اومدم بیرون لطفا کمک کنید ممنون