سوال

سلامسلام . آخرین نسخه رام رو واسه می۵ دانلود کردم و داخل پوشه downloaded_rom ریختم . گوشیو با کابلش با کامپیوتر وصل کردم ، رام رو میشناسه و وای فای رو باید روشن کنم و از قسمت choose update pakage میرم و ادامه کار . یه ده دقیقه ای که صفحه گوشی سیاه میشه و یه دایره ای میاد در حال لود ، بعد از اون دوتا خطای کانکت میداد . یکی خطای mtp , یکی هم خطا برای درایور  adb interfacr .رفتم درایور usb رو از سایت دانلود و نصب کردم . خطای adb حل شد  . فقط مونده خطای mtp , الان دیگه نمیدونم چیکار کنم . نمیتونم رامو نصب کنم . کمک میخوام

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

16 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

Please login or register to see this quote.

سلام

یعنی چی متوجه نشدم مگر چطوری میخواهی رام نصب کنی اگه از طریق گوشی دیگه احتیاجی نیست به کامپیوتر وصل کنی فقط از قست choose update pakag برو به آدرس downloaded_rom انتخاب کن آپدیت کن 

لینک به ارسال

• 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام  . آخه من از راهنمایی داخل سایت miui استفاده کردم

بدون کابلم امتحان کردم . بعد از اون دایره سفیده داخل صفحه سیاه که خیلی لود شدنش طول میکشه ، میرسه به آرم mi  وسط صفحه که یک خطی هم پایین صفحه هست که باید پر بشه . اون خطه خیلی کم که پر میشه میاد بیرون و گوشی دوباره میاد بالا . دقیقا مثل زمانی که به کامپیوتر وصل میکنم . الان میشه تمام مراحل رو بهم توضیح بدین 

ویرایش شده در توسط محمد پورابراهیم

لینک به ارسال

• 0

الان من میخوام رام 8.1.4 stable گلوبال رو صبح دانلود کردم . طبق آموزش سایتش گفته بود که رامو کجا بریزیو بعد گوشیو با کابل به کامپیوتر وصل کنی و ادامه ماجرا ‌ ‌. الان برای رام زدن برای آپدیت چیکار باید بکنم ؟ اینو دارمش . 

Please login or register to see this image.

/monthly_2017_02/Screenshot_2017-02-20-01-02-11_com.android.browser.thumb.png.1d4994d99a33ae1eeeebc1322cece6ab.png" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="Screenshot_2017-02-20-01-02-11_com.android.browser.png">

لینک به ارسال

• 0

درود

اگر رام موجود روی گوشی شما استیبل گلوبال هست این فایلی که دانلود کرده ایید داخل حافظه گوشی بزارید

سپس از برنامه آپدیتر گوشی  با انتخاب پکیج آپدیت از داخل داخل حافظه گوشی از همان مسیر که فایل زیپ رو قرار دادید آن را انتخاب کنید .

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
مدالها

• 0

این پوشه downloaded_rom موجوده یا باید خودم بسازمش ؟

لینک به ارسال

• 0

سلام 

ببین عزیز من توی سایت منظورش اینه که با pc دان کردی بعد کابل وصل کن یه پوشه توی گوشی بساز بریز توی اون پوشه در کل مهم نیست کجا فقط برای اینکه اشتباه نشه 

بعدش اول از همه باید ببینی مدل رامی که روی گوشی داری چیه همون نوع رو انتخاب کنی کلا سه مدل رام شیائومی داره اولیش گلوبال دومی رام چین که فقط زبان چینی و انگلیسی داره سومی هم رام دلوپرها که همیشه توی بتا هست وپایدار نیست 

لینک به ارسال

• 0

سلام . نگا قربونت . اسکرین میزارم . رامم استبل گلوبال نسخه ۷ هستش . گوشیمم فارسیه . الان نمیدونم دیگه چیکار کنم . چندبار امتحان کردم ، زمانی که اون خطه باید پر بشه ، یکم خیلی کم که پر میشه ، انگار گوشی نتونه فایل زیپو بخونه یا یه همچین چیزی ، گوشی دوباره میاد بالا و رام نمیخوره . اون رامیم که من دانلود کردم استیبل نسخه 8.1.4 گلوباله . الان همون چیزی که دانلود میشه رو باید بزارم داخل حافظه دستگاه ، یاباید اسم یا فرمت فایل رام رو عوض کنم ؟ چون ببین من یکسری z5 داشتم خودم رام زدم و یادمه که پسوند فایل رام رو عوض کردم بعد با فلش تولز رام زدم .

/monthly_2017_02/Screenshot_2017-02-21-08-14-36_com.android.settings.thumb.png.d8cf22bca577cd490aeaa25e4b770c97.png" />

ویرایش شده در توسط محمد پورابراهیم

لینک به ارسال

• 0

ببین جلوی miui version نوع رام نوشته وقتی پنج رقمه یعنی این کاستوم رام رام رسمی نیست  رام رسمی باید چهار رقم باشه اگه اونی که دان کردی نگاه کنی میبینی چها ر رقمی هست

به هرحال اگه نشد از طریق fastboot فلش بزن البته فایل فلشش فرق داره با پسوند tgz هست توی همون سایت دان کن 

ویرایش شده در توسط ms2125

لینک به ارسال

• 0

رام خودم ۵ رقمیه . اونی که دانلود کردم ۴ رقمیه . الان بنطرتون چیکار کنم ؟ یک آموزش درست و ایمن بهم بدین که خودم بتونم رام بزنم . شماره تلگرام دارین بدین که تلگرام باهاتون در ارتباط باشم .راحت تره . 

لینک به ارسال

• 0

رام خودم ۵ رقمیه . اونی که دانلود کردم ۴ رقمیه . الان بنطرتون چیکار کنم ؟ یک آموزش درست و ایمن بهم بدین که خودم بتونم رام بزنم . شماره تلگرام دارین بدین که تلگرام باهاتون در ارتباط باشم .راحت تره . 

/monthly_2017_02/Screenshot_2017-02-21-11-59-01_com.android.browser.thumb.png.05e9a61c28bde85545a7b9e542c78fba.png" alt="Screenshot_2017-02-21-11-59-01_com.android.browser.png" />gemini_global_images_V8.0.2.0.MAAMIDG_20160805.0000.29_6.0_global_c539e9e7b7.tgz این نسخه فست بوته ؟ بعد نصب این چجوریه ؟

/monthly_2017_02/Screenshot_2017-02-21-11-58-23_com.android.browser.thumb.png.23c50f1b4b0de3ce21a22e1eea2b2b95.png" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="Screenshot_2017-02-21-11-58-23_com.android.browser.png">

لینک به ارسال

• 0

سلام و احترام

رام 5 رقمی کاستومه

چهار رقمی درسته

لینک به ارسال
مدالها

• 0

حداقل به بقیه سوالم جواب بدید خب . روش نصب فست بوت مثل همینه ؟ یعنی کپی کنم داخل گوشی و از بروزرسانی اقدام کنم ؟ نیازی به کامپیوتر و نرم افزار اضافی نیست ؟ بعد از فست بوت باید رامی که دانلود کرده بودمو نصب کنم ؟

لینک به ارسال

• 0

سلام

رام گوشی miui 7.2.8  stable global هستش ولی آپدیت نمیشه. فایل ریکاوری هم دانلود کردم نصب نشد.

چیکار باید بکنم؟

/monthly_2017_02/58ac50c287e8f_Screenshot_2017-02-21-18-03-21_com.android.settings1.thumb.png.d4eb8fd86c6538961ab4a055ab1ca042.png" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="Screenshot_2017-02-21-18-03-21_com.android.settings[1].png">

لینک به ارسال

• 0

شما نسخه رامت دقیقا مثل منه . منم نتونستم رام بزنم . هر جوابی به من دادن جواب شما هم هست

لینک به ارسال

• 0

من با نرم افزار xiaomi miflash آپدیت کردم به 8.1.6.0 که متاسفانه رام چینه.

لینک به ارسال

• 0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری