javad dalir

مشکل در آپدیت گوشی mi_4cلطفا راهنمایی کنید

پست های پیشنهاد شده

سلام بزرگواران

بنده چند هفتهای هست که هنگام آپدیت گوشی mi4cخود به مشکل میخورم

بدینگونه که بعد از دانلود آپدیت هنگام فشار کلیک ریبوت با یک پیام چینی مواجه می شوم که بعد از کلیک بر روی آن وارد فضای ستینگ گوشی میشوم و نمیدانم منظور از پیام چیست 

حتی به تازگی اخرین آپدیت که حدود 821 مگ بود دانلود کردم و قصد ارتقا به miui 7.3.16 را داشتم باز همین مشکل را دارم لطفا بنده را راهنمایی بفرماید

مشکل دوم هم نبودن زبان فارسی در گوشی خودم هست فقط پنج زبان را ساپورت میکند 3 تا چینی و 1 انگلیسی ویکی ئویغورجه در حالی که رام گوشی یکی از دوستان گلبوال بود تقریبا همه زبانها را ساپورت میکرد که البته او هم بعد آپدیت چند وقط پیش با همین مشکل مواجه شد اگر امکان دارد در این مورد هم بی زحمت راهنمایی بفرمایید 

درود و سپاس

Please login or register to see this image.

/monthly_2017_03/Screenshot_2017-03-24-21-32-44-233_com.android.updater.thumb.png.140beb4e2054fdabff428a63e60bb725.png" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="Screenshot_2017-03-24-21-32-44-233_com.android.updater.png">

ویرایش شده در توسط javad dalir
اضافه کردن اسکرین شات
  • Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط pooya.s
      با عرض سلام خدمت اعضای محترم انجمن . 
      میخوام گوشی mi5 خودم رو آپدیت کنم ولی همش ارور "don't verify update package" میده . فایل miui رو از سایت شیائومی هم دانلود کردم تا به طور دستی آپدیت کنم ولی باز هم همین ارور رو داد . ممنون میشم اگه راهنمایی کنید. 
    • توسط sajad sajadi
      سلا‌م دوستان
      گوشی من ردمی 3 هست و رام 8 هم نصبه،ولی تا به wifi وصل میشم شروع میکنه به دانلود ی رام 1 گیگابایتی،با اینکه تو قسمت اپدیت نوشته هیچ‌ بروزرسانی موجود نیست! حتی وقتی تنظیمات دانلود اپدیت رو‌ تغییر دادم،بازم دانلود میکنه،عکس مشخصات رامم هم میزارم،لطفأ کمک کنید.میترسم دانلود و نصب کنم گوشیم دیگه نیاد بالا
      Please login or register to see this image.
      /monthly_2016_09/57d2ffe16fac1_Screenshot_------_com.android.settings.thumb.png.13576e79186a8633ebaa210bc106aff0.png" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="Screenshot_۲۰۱۶-۰۹-۰۹-۲۲-۵۵-۱۱-۶۳۷_com.android.settings.png">