sina sarmadi

مشکل دوربین mi5s

8 ارسال در این موضوع قرار دارد

باسلام

من حدود یک هفته پیش گوشی mi5s خریدم

از روز اول دوربین دستگاه مشکا داشت، دوربین عقب فکوس نمیکنه و فقط فاصله نزدیک رو واضح نشون میده، درواقع هیچ عکسی نمیشه باش بگیری چون فلو و تاره و اصلا توانایی فکوس نداره...

از فروشنده که پرسیدم گفت همشون ابنجوربن و با آپدبت درست میشه، مم آپدیت آخر رو نصب کردم ولی هبچ مشکلی حل نشد...

و الان واقعا نگرانم، این مشکل سخت افزاره یا نرم افزار؟

و آیا تعمیر کار مخصوص شیاومی توی ایران هست؟ و میتونه این مشکل رو حل کنه؟

من از طریق همین سایت هم خواستم برای تعمیر اقدام کنم ولی وقتی روی ارسال تیکت کلیک می‌کنم ارور ۴۰۴ میده

ممنون میشم کمکم کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

وقتی یا دوربین میخوایید عکس بگیرید روی نقطه ای انگشت بزنید از تصویر ببینید دایره فکوس رو نشون میده

اگر نشون داد گوشی رو بچسبونید گوشتون در سکوت  بنگشت بزنید به صفحه گوش بدید دقیق ببینید وقتی میخواد فکوس کنه صدایی میاد از گوشی یا نه

منظور صدای میکانیکیه نه صدای نرم افزاریه دوربین

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
مدالها

Please login or register to see this quote.

ممنون جناب

دایره فکوس رو نشون میده ولی هیچ صدای مکانیکی ای نداره... فقط روی صفحه دایره رو نشون میده و هیچ تغییری نمیکنه و مسلما فکوس هم نمیکنه

مشکل سخت افزاریه؟

لینک به ارسال

بله

احتمالا دوربینش درست جا نیاافتاده

به کسی که خردید باز گردونید

احتمالا ازگوشی ای درجه 2و 3 باشه چون کمپانی قبل خزوج همه و کنترل کیفی میکنه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
مدالها

خیلی ممنونم ازتون

احتمالا نمیتونم پس بفرستمش چون از زمانش گذشته و چون از نمایندگی نخریدم و بسیار فروشنده ی بی وجدانی بود کسی که ازش خریدم.

بنظرتون قابل تعمیر هست؟

و اگه هست کجا میتونن تعمیرش کنن؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

خط و خش بر میداره

وگرنه هرکسی میتونه

خودتون دوتا پیچ زیرشو باز کنید و با احتیاط قاپ پشتی رو از صفحه جدا کنین

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
مدالها

چه رامی نصبه روی گوشیتون یه اسکرین شات از about  بفرستید 
من این مشکلو ندارم و واقعا دوربین عالیه توی فوکوس واقعااا عالیه 

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز من هم این مشکلو خوردم

متاسفانه یک بار درست فوکوس میکنه و یک بار ن و به شدت تاره و باید یکم با دوربینش بازی کنی تا درست بشه

حالا نمیدونم مشکل نرم افزاری یا سخت افزاری

خیلی از دوستان میگن با رام مشکلش حل میشه حالا من باید امتحان کنم

اگر به نتیجه رسیدم به اشتراک میزارم
دوستان هم اگه نظری یا تجربه ای دارن بگن

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط farshadshp
      دوربین تحت شبکه 360 درجه Yi شیائومی مجهز به لنز حرفه‌ای (720P HD) با زاویه دید 112 درجه است و دارای محدوده چرخشی وسیع و دو طرفه (به محیط پیرامون) می‌باشد. Xiaomi Yi 360 Dome IP Camera Records عملاً منظره‌های پانورامای کامل و وسیع در نقاط کور و تاریک را با کیفیت بالا ثبت می‌کند. دوربین به صورت خودکار به حالت "پوشش اتوماتیک" بر می‌گردد (لنز تحت رویه تعریف شده قرار می‌گیرد)، این حالت امنیت ثبت اطلاعات را زمانی که شما از آن استفاده نمی کنید، بالا می برد.
      دوربین با چرخش 345 درجه افقی و 115 درجه عمودی چرخش وسیعی را در برمی گیرد که پوشش کامل 360 درجه را تشکیل می دهد.
      این دوربین هوشمند شیائومی قادر است با مشخص کردن 8 موقعیت به عنوان محل‌های از پیش تعیین شده (bookmark) به ثبت فیلم و سپس بازگردانی آن‌ها اقدام کند که این عملیات به راحتی و تنها با یک بار فشردن دکمه امکان‌پذیر خواهد بود با این حال شما می‌توانید به صورت خودکار گردش 360 درجه را انتخاب کنید یا دوربین را در موقعیت‌های تعیین‌شده تنظیم و متوقف سازید. بنابراین با انتخاب گردش خودکار 360 درجه یا سفارشی کردن دوره چرخش دوربین 360 درجه شیائومی می‌توانید کنترل کاملی بر محیط داشته باشید. دوربین YI Dome  محافظ شما و خانواده تان در سراسر ساعات شبانه روز می باشد. بنابراین می توانید 8 موقعیت مکانی مورد نظر و مورد علاقه خود را تعیین کرده و توسط دوربین شیائومی ضبط کنید.
      شما می‌توانید دوربین 360 درجه Yi شیائومی را برای کنترل کامل منزل خود در هر زاویه و به هر روشی که دوست دارید، قرار دهید. دوربین Xiaomi Yi 360 Dome IP Camera همراه با سری دوربین‌های YI Home از طریق اپلیکیشن Yi Home قابل کنترل است.
      دوربین تحت شبکه 360 درجه Yi شیائومی مجهز به الگوریتم تشخیص حرکت پیشرفته اشیای در حال حرکت است و به طور خودکار حرکت آن‌ها را ثبت و دنبال می‌کند. این دوربین به مدت 10 ثانیه به صورت هوشمندانه بر ردیابی حرکت هر چیزی تمرکز می‌کند؛ به این ترتیب شما لازم نیست کاری انجام دهید.
      الگوریتم تشخیص حرکت به کار گرفته شده در این دوربین شیائومی حساسیت بالایی دارد و امنیت شما را تأمین می‌کند. در حقیقت، تشخیص دقیق حرکت، مشخصه‌ی ایمنی Xiaomi YI Dome Cam است. کوچکترین حرکات به طور دقیق ثبت و بلافاصله به شما هشدار داده می‌شود.
      نصب و راه‌اندازی دوربین 360 درجه Yi درجه شیائومی به صورت سریع انجام می‌شود. محل YI مکانی است که شما آن را به عنوان مناسب‌ترین و بهترین محل برگزیده باشید. دوربین YI می‌تواند بر روی دیوار چسبانده شود و یا به سقف آویزان و سوار باشد.
      گزینه‌های ذخیره‌سازی، ساده و انعطاف‌پذیر هستند، ذخیره‌سازی محلی (Local) و ذخیره‌سازی ابری (Cloud) فقط برای استفاده شما ساخته شده است. این دوربین هوشمند شیائومی، شناسایی حرکت و یا فیلم‌ها را به طور مداوم در کارت حافظه‌ی Micro SD ذخیره می‌کند. یک کارت حافظه‌ی 32 گیگابایتی می‌تواند یک فیلم 80 ساعته را ذخیره کند. YI Cloud ، امنیت فیلم‌ها و ویدئوهای شما را تضمین می‌کند.
      دوربین 360 درجه شیائومی هوشمند، سریع، کاربردی، همه‌کاره و انعطاف‌پذیر است. دارای لنز شیشه‌ای است و در برابر خش مقاومت بالایی دارد. همچنین دارای دکمه ریسِت است و نیازی به ابزار دستی دیگری ندارد و تنظیم مجدد آن ساده، سریع و آسان انجام می‌شود. استفاده از آن ساده و دارای شنود صوتی است و  اسپیکر آن در پشت دوربین تعبیه شده است.