• 0
paradise20

فراموش کردن الگوی گوشی

سوال

سلام 

من یک گوشی شیائومی نوت 4x خریدم و الگویی به آن دادم و متاسفانه آنرا فراموش کردم و هر چه میزنم باز نمی شود.

می خواستم گوشی رو ریست فکتوری کنم نتونستم.(داخل اینترنت روش ریست فکتوری رو گشتم برای نوت 4x پیدا کردم.که بایداول گوشی خاموش سپس کلید پاور و + رو بگیرم تا وارد منوی ریکاوری بشه ولی با زدن این دکمه ها یه صفحه ای میاد که باید کابل یو اس بی رو به گوشی وصل کنم و بعد از وصل اون هیچ نوشته و یا پیغامی نشون نمیده.روش رو با نگه داشتن کلید پاور وـ دو باره انجام دادم و این بار وارد صفحه fastbootمیشه این بار هم بدون هیچ نوشته ای .بعضی جا ها نوشتن که زمانی که لوگوی شیائومی رو دیدم فقط کلید + رو نگه دارم این کار رو هم انجام دادم باز هم نشد.)حالا از شما می خوام که راهنمایی کنید که چطور می تونم گوشیم رو ریست فکتوری کنم.ضمنا بعد از انجام نا موفق ریست گوشی که صفحه اصلی میاد فقط یک بار می تونم الگوی جدید رو امتحان کنم و اگه اشتباه باشه 119 دقیقه باید صبر کنم تا دوباره امتحان کنم.

XIAOMI NOTE 4Xمدل گوشیم با رام چین و 32 گیگ حافظه و رم3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 1

میتونی رام فست بوت رو دانلود کنی و با mi flash tool فلش بزنی البته اطلاعاتت پاک میشه، برای فلش کردن هم باید بوت لودرت آنلاک باشه البته بیشتر گوشیا خودشون آنلاک هستن میتونی یه تست کنی ببینی فلش میشه یا نه.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

• 0

فکر کنم این چیزی که شما می گید باید کاستوم ریکاوری نصب باشید و تو  منوهای ریکاوری  ریست هست که با گرفتن ده ثانیه ای ولوم + بعد از روشن شدن گوشی می تونی به اون وارد بشی

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری