Sadegh Parvari

پشتیبانی گوشی redmi pro از 4g+

5 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

کسی تا حالا با این گوشی تونسته اینترنت 4.5g یا همون 4g+ وصل بشه؟

چون تو انجمن های خود شیایومی که سوال کردم گفتن کاملا پشتیبانی میکنه و این قابلیت رو داره.

حداکثر سرعت دانلودتون با این گوشی چند مگ بوده؟تو کدوم شهر؟

ممکنه 4g+ ننویسه ولی وصل بشه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام وبسایت xiaomidevice.com هم گفته که ساپورت میکنه. اگر به +4G وصل بشه حتما اون بالا باید علامت + نوشته بشه یا در قسمت تنظیمات و sim status باید عبارت LTE-A یا +LTE یا LTE-Advanced نوشته باشه در غیر این صورت به شبکه +4G متصل نیستید. در مورد پوشش شبکه باید خدمتتون عرض کنم که پوشش +4G در ایران خیلی ضعیفه همراه اول که حتی شهرهای اصفهان و شیراز هم پوشش درست و حسابی نداره و اکثر مناطق 4G هست ایرانسل هم توسایت نوشته 121 شهر  +4G است اما طبق تست ها اصلا این طور نیست و فقط شهر های بزرگ اون هم در مناطق خاصی پوشش دهی داره. من در بیرجند که مثلا مرکز استان هست با چند گوشی تست کردم هیچ کدام به +4G وصل نشد، در کل احتمال خیلی زیاد مشکل شما عدم پوشش دهی این شبکه است و به گفته اپراتورها اعتنا نکنید شما کدوم منطقه تست کردین؟

ویرایش شده در توسط mohammad7352
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

Please login or register to see this quote.

سلام ممنون از پاسخگویی شما

من تو مشهد سمت خیابون امام رضا و عدل خمینی  که نزدیکه حرمه تست کردم ولی وصل نشد.سمت سیدی بلوار صبا هم امتحان کردم بازم وصل نشد آخه یکی از دوستام میگفت تو صبا با نوت ۵ تونسته وصل بشه ولی سرعت دانلودش حدود ۵ مگ بوده که به نظرم از ۴ جی معمولی هم سرعتش پایینتر بوده.

لینک به ارسال

پس اگه تو همون منطقه با یه گوشی دیگه به +4G وصل شدین احتمالا باند +4G اپراتور مورد نظر پشتیبانی نمیکنه یا باگ نرم افزاری هست. در مورد پشتیبانی کردن گوشیتون از این شبکه سایت ها اطلاعات متناقضی نوشتن مثلا gsmarena فقط LTE  رو ذکر کرده ولی xiaomidevice شبکه +4G هم ذکر کرده با توجه به این که هر دو سایت معتبری هستن نمیدونم کدومش درسته، پس احتمال این که گوشیتون +4G ساپورت نکنه وجود داره! ویکیپدیا هم عدم پشتیبانی رو ذکر کرده.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

اینو مطمعنم که از باند فرکانسی پشتیبانی میکنه ولی نمیدونم قابلیت اتصال همزمان به ۲ تا باند فرکانسی رو داره یا نه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری