پست های پیشنهاد شده

با سلام

من به تازگی گوشی redmi note 2 رو خریداری کردم . در حالی که گوشی رو ، روبه روی خودم می گیرم و از پشت با انگشت ضربات ضعیفی به اطراف دوربین میزنم صدای خاصی مثل شل بودن سخت افزار داخلی هست، شنیده میشه.

خواهشش می کنم دوستان و مازیار عزیز پاسخ بدید چون مهلت گارانتی یک هفته ایی گوشی رو به اتمام هست.

• Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Please login or register to see this quote.

سلام

مبارکتون باشه دوست عزیز

عرض کنم که در ضربه به پشت گوشی با توجه به پلاستیکی بودن درب پشت و فضای خالی کمی که بین درب و پشت هست صدای پوچی و خالی بودن خاصی هست که بنده هم دارم ولی صدای خاص شل بودن رو نمیدونم چطوریه و منظورتون دقیقا چی هست.

درب پشت رو باز کنید.کنار دوربین دور و ورش تا نزدیک اسلات سیمها این ضرباتها رو بزنید ببینید چطوریه.

باید صدای بم بهتون بده...صدای نازک و شبیه صدای وکال که بعضی جاها کمه بعضی جاها زیاد. اگر هم امکانش هم صدای خوب ضبط کنید از این صدا ببیینیم چطوریه و از چه نظر خاصه.

در کل بنده Tear Down گوشی RedmiNote2 رو دیدم و مطمئنم که قطعات بسیار محکم در جاشون قرار گرفتن.

از کجا خریدید گوشی رو؟ نماد داشت؟ از قسمت about یه شات ضمیمه کنید.

درب پشت رو باز بازش کنید...گوشی رو کنار گوشتون تکون بدید...ببینید همون صدا هست یا خیر...در حالتهای مختلف تکون بدید با شدتهای مختلف...اگر قطعه ای شل باشه یا کنده باشه در تکان در حالتهای مختلف قطعا صدا میده.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

• Like 3

لینک به ارسال
مدالها

با سلام

من به تازگی گوشی redmi note 2 رو خریداری کردم . در حالی که گوشی رو ، روبه روی خودم می گیرم و از پشت با انگشت ضربات ضعیفی به اطراف دوربین میزنم صدای خاصی مثل شل بودن سخت افزار داخلی هست، شنیده میشه.

خواهشش می کنم دوستان و مازیار عزیز پاسخ بدید چون مهلت گارانتی یک هفته ایی گوشی رو به اتمام هست.

سلام

مبارکتون باشه دوست عزیز

عرض کنم که در ضربه به پشت گوشی با توجه به پلاستیکی بودن درب پشت و فضای خالی کمی که بین درب و پشت هست صدای پوچی و خالی بودن خاصی هست که بنده هم دارم ولی صدای خاص شل بودن رو نمیدونم چطوریه و منظورتون دقیقا چی هست.

درب پشت رو باز کنید.کنار دوربین دور و ورش تا نزدیک اسلات سیمها این ضرباتها رو بزنید ببینید چطوریه.

باید صدای بم بهتون بده...صدای نازک و شبیه صدای وکال که بعضی جاها کمه بعضی جاها زیاد. اگر هم امکانش هم صدای خوب ضبط کنید از این صدا ببیینیم چطوریه و از چه نظر خاصه.

در کل بنده Tear Down گوشی RedmiNote2 رو دیدم و مطمئنم که قطعات بسیار محکم در جاشون قرار گرفتن.

درب پشت رو باز بازش کنید...گوشی رو کنار گوشتون تکون بدید...ببینید همون صدا هست یا خیر...در حالتهای مختلف تکون بدید با شدتهای مختلف...اگر قطعه ای شل باشه یا کنده باشه در تکان در حالتهای مختلف قطعا صدا میده.

سلام

مبارکتون باشه دوست عزیز

سلام

مبارکتون باشه دوست عزیز..............

سلام

مبارکتون باشه دوست عزیز

ممنون مازیار عزیز

در واقع صدای شل بود چیزی در گوشی ، شنیده میشد.

از لیون کامپیوتر خریدم و صحبت کردم وقرار شد امروز پس بفرستم.

بازم ممنون.گوشی جدید که امد تست میکنم و به شما اطلاع میدم.

• Like 1

لینک به ارسال

اوهوم.ایشالله که مشکل خاصی نخواهد بود.

موفق باشید

لینک به ارسال
مدالها

گوشی امروز به دستم رسید همه چیز اوکی بود

فقط به یک مشکل جدید برخوردم که یکیش  اینه که بعد از این که گوشی رو با کابل به pc وصل می کنم ، سرعت تشخیص گوشی به شدت پایین امده(قبلا بلافاصله تشخیص میداد ولی الآن حدود45 ثانیه تا 1 دقیقه طول میکشه) و مشکل بعدی این هست که.....که......که بهتره اون رو در تاپیکی جدا خدمتتون مطرح کنم.

Please login or register to see this image.

/emoticons/biggrin.png" srcset="http://forum.xiaomiiran.ir/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20">

ویرایش شده در توسط dmcmrk
  • Like 2

لینک به ارسال

دوست عزیز مبارک باشه اول.

وارد تنظیمات بشید وارد بخش about بشید یه اسکرین شات گرفته ضمیمه کنید اینجا.

لینک به ارسال
مدالها

رام شما گلوبال ۷.۱.۲ هست.

بنده تا ۷.۰.۱۲ گلوبال رو دنبتل گردم ولی در ۷.۱.۱ مشکلات زیادی بود...نتنها من بلکه خیلی ها...مشکللتی از قبلی تداخلات گرافیکی در نوار اعلان و جاهای دیگه...مشکلاتی شبیه شما در ابزار گوگل یا حتی وصل شدن به سیستم...مشکلاتی در تنظیم نور و ...

بنظرم تمام اینها مشکل رام هست.

ابتدا اطلاعاتی چیزی اگر دارید بردارید و گوشی رو ریست کنید از تنظیمات یا وارد ریکاوری بشید و ریست کنید سپس موجود مشگلات رو بررسی کنید اگه بودن راه حل های دیگه رو بهتون میگم.

برنامه ای چیزی اگر دارید یا اطلاعاتی بردارید.

وارد برنامه updater بشه...سه نقطه بالا یمت راست رو بزنید...سپس Reboot to recovery mode.

دقت کنید گوشی حداقل ۳۰٪ شارژ داشته باشه. گوشی ریست میشه و میره توی ریکاوری...اونجا تاچ کار نمیکنه و با ولوم بالا/پایین حرکت میکنید و با دکمه پاور یا خاموش و روش انتخاب میکنید.

زببان رو انتخاب کنید و وارد ریکاوری بشید.

در منو گزینه wipe cache رو بزنید...گوشی کش رو پاک میکنه سپس با دکمه پاور back. بزنید و با ولومها حرکت کنید برید روی wipe data و اوکی کنید...دیتا پاک میشه سپس دوباره برگردید به منو اصلی.

Reboot to system

رو بزنید.

گوشی ریستارت میشه و بهش ۵-۱۰ دقیقه وقت بدید بیاد بالا...الان کش/دیتا گوشی شما پاک شده.

مشکلات رو بررسی کنید الان و گزارش بدید اینجا.

موفق باشید

• Like 1

لینک به ارسال
مدالها

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

برای دنبال کردن، ابتدا وارد شوید