رفتن به مطلب
نخستین و بزرگترین مرجع پشتیبانی شیائومی در ایران
TTL F0RUM

مشکل با گوشی xiaomi redmi note 2

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

من از دست گوشی xiaomi redmi note 2 دیوانه شدم

مصرف باطری خیلی بد ، با بعضی از اپلیکیشن ها سازگار نیست ( خیالتون راحت ، مشکل از اپلیکیشن نیست ، چون دقیقا همون اپ هارو روی گوشی برادر هام نصب کردم و داره کار میکنه ، حداقل روی 3 گوشیه دیگه تست شده )

من از این مطلب استفاده کردم یعنی اینجا :

Please login or register to see this link.

همه مراحل رو با دقت انجام دادم ، تمامی درایورها عالی نصب شده

چرا چرا چرا وقتی گوشی رو بدون باطری ، با کابل خودش به سیستم وصل میکنم

گوشی در دیوایس منیجر هی شناسایی میشه ، ولی پشت سر هم هی ریبوت میشه

چرا اینجوری هست؟

من گوشیم رو تازه 1 هفته هسن خریدم

ولی چون از مصرف باطری راضی نیستم

میخوام این کارهارو انجام :

1. نصب کاستوم ریکاوری TWRP

2. اگر بشه روت کرد

3. نصب کاستوم رام هایی مثل Lineage OS

خواهش میکنم راهنمایی کنید

بینهایت ممنونم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکل رو با آموزش های خوبی که در سایت قرار دادین

عالی حل کردم

بینهایت ممنونم

در حال حاضر این رام رو نصب کردم و راضی هستم

Please login or register to see this link.

• پسند 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Royalsharj
      سلام دوستان
      من یه زمانی یه اکانتی با یه ایمیل فیک ساختم که فقط یه اکانت داشته باشم و ساین بشم 
      حالا نه ایملیشو میدونم نه پسوردی که بهش دادم رو
      هی گوشی تو اعلانات میفرسته که رمز رو بزن
      میخوام تمی چیزی دانلود کنم میگه رمز رو بزن
      لطفا کمک کنید
    • توسط Hasan9999
      Please login or register to see this image.
      /monthly_2018_01/IMG_20180128_020231.thumb.png.8c0de4105538e1e49c457347d13c6d4e.png" alt="IMG_20180128_020231.thumb.png.8c0de4105538e1e49c457347d13c6d4e.png" />سلام خدمت اعضای محترم سایت هرکی میتونه راهنمایی کنه منو ممنون میشم،من گوشی redmi note 4x خریدم البته دسته دوم گوشی سالمه تست شده با انواع برنامه های تست،فقط یه مشکلی که خیلی خیلی خیلی اذیتم میکنه اینه دوربینش سونی نیست و omnitechهستش که من تو اینترنت تو سایتای خارجی مثkimovil,gsmarena,androidauthority,....خونده بودم سنسور سونی داره که با کیفیته الانم وقتی فهمیدم سونی نیست خیلی ناراحت شدم بدتر اینکه کیفیتش به شدت پایینه درحدود ۵مگا پیکسله نه ۱۳مگا پیکسل .با kernal تو قسمت تنظیمات گوشی مشخصات گوشی اومد و دیدم سنسور دوربین پشت گوشی omnivision هستش و جلو سامسونگ،دوربین جلو بدک نیست ولی پشتیش خیلی افتضاحه قرار بود شیایومی سونی بزاره نه یک دوربین ارزون و بی کیفیت،باین کارش یه ذره اعتبارشو که جم کرده بود خدشه دار کرد😑 حالا میخام بدونم من میتونم سنسور سونی بزارم جای اینی که الان هست اخه گریمو دراورده😥هرکی اطلاعاتی داره ممنون میشم کمک کنه،من مشهد هستم.شات اطلاعات دوربینو میزارم تو پیوست،مسیر گرفتن اطلاعات گوشی:settings_about phone_tap kernel version_tap 7 times

• توسط hmk
      سلام دوستان خسته نباشید بنده یه مدتیه گوشی redmi 3 pro رو خریدم با رام استیبل وmiui8 ورژن 8.0.20 و اندروید 5.1 میخواستم بدونم اندروید 6 برای این گوشی موجوده؟ یا اینکه موجود نیست کی براش موجود میشه؟احتمال دریافت اندروید 7 برای هست؟ و اما مشکلات گوشی:
      1-بعضی وقت ها گوشی سیم کارت رو ریمو میکنه و مینویسه no simcart که مجبورم گوشی رو ریستارت کنم یا اینکه سیم کارت رو دوباره بندازم
      2-نور صفحه نمایش گاهی اوقات به صورت خودکار زیاد میشه
      3-ایکون باطری گاهی اوقات خود به خود تغییر میکنه
      4-از قسمت تنظیمات صفحه زمینه نمیشه والپیپر انتخاب کرد اولا میشد ولی الان گزینه چنج کار نمیکنه
      ممنون میشم پاسخ بدید

• توسط Hamed-MIUI
      هنوز تاریخ عرضه ی نسخه دوم گوشی Redmi note اعلام نشده که تصاویر جعبه و مشخصات اصلی این گوشی به بیرون درز کرده . بر اساس شایعات قبلی که احتمال استفاده از پردازنده ی Media tek helio x10 و Snapdragon 615 بود در تصاویر آنچه مشخص است در این نسخه از پردازنده ی helio x10 که دارای معماری Cortex-A53 و هشت هسته با فرکانس 2 گیگاهرتز است استفاده شده . همچنین این گوشی دارای صفحه نمایش 5.5 اینچ همچون سری قبل اما با کیفیت تصویر به 1080 FHD بهبود یافته  است.
      دوربین اصلی گوشی با کیفیت 13 مگاپیکسل و دوربین جلوی آن 5 مگاپیکسل است . میزان رم 2 و حافظه ی داخلی 16 گیگابایت است . همچنین اندروید 5.0.2 لالی پاپ در این مدل استفاده شده .  با توجه به اعلام رسمی شرکت در تاریخ 22 مرداد ماه سری هفتم رابط کاربری MIUI با نام MIUI7 رونمایی میشود . انتظار میرود در کنار رونمایی از رابط کاربری جدید گوشی Redmi note2 نیز رونمایی شود .

تیزر رسمی شرکت mi
      رونمایی از miui7 در تاریخ 22 مرداد