Yaser.nice

آموزش آنلاک بوتلودر به زبان ساده

58 ارسال در این موضوع قرار دارد

Please login or register to see this quote.

معمولا این خطا رو برای رام های غیر رسمی دیدم! شیائومی این پکیجو تایید نمیکنه نمیدونم حالا مشکل از کجاست این وسط یه چیزی درست نیست رام دولوپر رو از لینکی که گذاشتم دانلود کردی؟ بنظر من یک بار با می فلش رام استیبل چین فلش کن روی گوشیت بعد اقدام به نصب دولپر کن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من فقط ی روت می خوام بکنم همین

ی راهی انقدر هم دردسر نکشم 

ی راهی فقط بتونم راحت روت کنم می دونی 

این دیگه خیلی دردسر داره

لینک به ارسال

سلام، فلش زدن رام در مود دانلود مثل فلش زدن در حالت فست بوته؟با همون ترم افزار 'می فلش'؟الان گوشی رو بردم تو مود دانلود وبه کامپیوتر وصل کردم، با نرم افزار 'می فلش' گوشی رو با اسم "COM8" شناسایی کرد، آیا درسته؟ با فلش زدن مشکلی برای گوشی پیش نمیاد؟

لینک به ارسال

اقا این کد انلاک چندین روزه که منو معطل کرده!!! فکر کنم از 20 روز هم گذشته

لینک به ارسال

لینک به ارسال

سلام برا منم همین پیامو داد

دفه اولی قبلا از ابدیت به میو8 بود بکه میگفت حساب کاربری متفاوته

بعدی بعد از ابدیته که میگ نیالزی به انلاک نیست

چرا نیاز نیست؟

Please login or register to see this image.

/monthly_2016_06/Screenshot_2016-06-18-14-01-53-306_com.android.settings.thumb.png.e4f3b40ea10e583ea2a22e7c6fed5427.png" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="Screenshot_2016-06-18-14-01-53-306_com.android.settings.png">

/monthly_2016_06/Untitled.jpg.0d9f61ab21a88e4f2043ee1b2d4b2423.jpg" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="Untitled.jpg">

/monthly_2016_06/576515ab7192a_.jpg.645a09561d89e2edd324797a952daf39.jpg" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="خطا.jpg">

سلام

رام دولوپر دارم

برامنم ارور میده تا 50 درصد

دفه اولی قبل از ابدیت بود ک میگفت حساب کابری متفائتهخ با اینکه من فقط یه حساب کاربری رو گوشی دارم 

دومی بعد ابدیت به miui8 بود ک میگه نیازی به انلاک نیست

چرا نیازی نیست؟؟؟

/monthly_2016_06/Screenshot_2016-06-18-14-01-53-306_com.android.settings.thumb.png.223a476a73867223bb4de471516d343b.png" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="Screenshot_2016-06-18-14-01-53-306_com.android.settings.png">

/monthly_2016_06/Untitled.jpg.f69fe80fa26346f36d7983be90cfd433.jpg" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="Untitled.jpg">

/monthly_2016_06/5765182542539_.jpg.d7aff091b939f68a721b262a52c8014f.jpg" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="خطا.jpg">

لینک به ارسال

وقتی‌ وارد نرم افزار میشی باید با گوشیتم لوگین کنی تا جایی که نرافزار میگه گوشیتو‌ببر به فست بوت.حساب من قدیمی بود چون قبلا‌ رام دانلود میکردم واسه نکسوس یه‌روزه گوشی رو انلاک کردم منظورم اون ۱۲ روزی که میگن باید صبر کنی واسه من یه روز بود

.درضمن ببین‌ گوشیت انلاک هست یا نه

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

لاگین ک همیشه هست

انلاک رو چطو بچکم عایا؟؟

عتو عکس دوم چرامیگ نیازی به انلاک نیست

یعنی به نظرش انلاک هست ک اینجوری میگ؟؟؟

لینک به ارسال

من کار خواصی نکردن زدم رو انلاک رفت‌رو ۱۰۰ انلاک شد.خب بهتره اول ببینی انلاک هست یا نه بعدا دوباره امتحان کنی.

لینک به ارسال

من رامم الان استيبل چينه. درخواست آنلاك دادم و الان اوكي شده.

من دو تا رام دانلود كردم. اولي با فورمت zip كه استيبل گلوباله و دومي با فورمت tar كه فست بوته و دولوپر.

ميشه راهنمايي كنين الان من دقيقا چه كاري بايد بكنم كه بتونم رام گلوبال رو فلش بزنم؟

آخه با آپديتر خود گوشي كه نميشه. براي فست بوت هم كه گوشي بايد آنلاك باشه و براي آنلاك هم كه بايد رام گوشي دولوپر باشه كه اونم نيست و مال من استيبله.

لطفا راهنمايي كنين.

لینک به ارسال

اول دوپلرو با می فلش فلش کن بعد از انلاک کردن گوشی ریکاوری نصب کن (تو سایت xda هست) بعد میتونی هر رامی که خواستی با ریکاوری بزنی.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام شما میتونی رامی که فرمتش tar هست رو بدون آنلاک از طریق می فلشر فلش کنید حالا بسته به مدل گوشیت باید وارد محیط دانلود مود بشی بعد رامو. فلش کنی اما هیچوقت نمیتونی با رام زیپ که از طریق آبدیتر نصب میشه رامتو از چین به گلوبل یا برعکس تغییر بدی باید رام فستبوتشو دانلود کنی که پسوند tar داره مگر این که اون رام گلوبل غیر رسمی باشه و برای نصبش نیاز به کاستوم رکاوری داشته باشی.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون.

گوشي من مدلش Redmi 3  هستش خب.

من نگاه مي كردم ديدم رام استيبل فست بوت گلوبال وجود نداره. فقط دولوپر هست.

مطمئنيد كه با Mi Flash ميشه اون tar رو فلش كرد؟ چون فكر كنم يه بار امتحان كردم و پيغام داد كه گوشي آنلاك نيست. به خاطر همين درخواست آنلاك دادم.

اصلا با اين Mi Flash ميشه رام هاي با فرمت tar رو فلش زد يا zip ?

اين شيائومي هم داستاني داره ها. رو سامسونگ چه رام استوك چه كاستوم خيلي راحت تره ريختنش انگار.

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

من نگفتم از طریق فست بوت فلش بزنی چون از اونجا نیاز داره تا بوتلودر آنلاک باشه . شما باید اول گوشیو خاموش کنی بعد با گرفتن دکمه صدای بالا و دکمه پاور وارد یه محیطی بشی که چندتا گذینه داره اونجا باید گذینه download رو انتخاب کنی بعد از ون گوشیت وارد محیط دانلود مود میشه که صفحش خاموش یا سیاه میشه حالا باید کابلو وصل کنی و با می فلشر فلش کنی.  دقت کن اون فایل tar رو باید اکسترک کنی تا برسی به پوشه رامت

ویرایش شده در توسط Yaser.nice
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

خيلي خيلي ممنون

فقط به عنوان سوالات آخر. فرق بين فلش زدن از فست بوت با اين راهي كه شما گفتي كلا چيه؟

دوم اينكه اون فايل tar كه دانلود كردم دولوپره و فست بوت. همين رو مي تونم مگه از اين طريق كه شما مي گي فلش كنم؟چون فست بوته.

اين tar كه من دانلود كردم رو از اينجا دانلود كردم:

Please login or register to see this link.

كه فست بوته.

اما ايني كه اينجا گذاشته كه فست بوت نيست فرمتش زيپه:

ویرایش شده در توسط amirpers

لینک به ارسال

فلش زدن از فست بوت برای مواقعی هست که گوشی سافت بریک شده باشه یا به هر دلیلی نمیتونی از حالت نرمال گوشیو فلش کنی که البته باید بوتلودر گوشیت آنلاک باشه فست بوت بیشتر یه ابزار برای اشخاص دولوپره که میخوان روی پارتیشن های ریکاوری سیستم یا ...  عملیات های رایت ایمیج انجام بدن

درمورد اون فای tar هم باید بگم بله اون حاوی ایمیج های موردنیاز برای فست بوت هست که البته قابل شناسایی توسط می فلشر هم هست و میتونی بصورت نرمال عملیات فلش را با همین رام انجام بدی

فایل های فلش مخصوص فست بوت قابل اطمینان تر هستن و من پبشنهاد میکنم برای تغییر رام از چین به گلوبل از رام های فست بوت استفاده کنی. مگر این که رام مخصوص کاستوم ریکاوری باشه و برای نصب نیاز داشته باشی تا بوتلودرتو آنلاک کنی

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ممنون.

بالاخره رام  دولوپر رو فلش کردم.

فقط الان خواستم آنلاک کنم این پیغام ظاهر شد:

چکار کنم؟ مشکل چیه؟ نکنه به این مربوطه که درخواست آنلاک رو قبل فلش کردن داده بودم؟

چون اکانت گوشی و درخواستم که یکی بوده.

رامی هم که فلش کردم دولوپره.

/monthly_2016_08/01.png.1d50873d755b84361ea80d11207047bd.png" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="01.png">

ویرایش شده در توسط amirpers

لینک به ارسال

سلام مشکلت برطرف شد؟ شرمنده بابت تاخیر من زیاد نمیتونم به فصای مجازی سر بزنم!. چک کن ببین تاریخ گوشیت دقیق باشه. رام دولوپر حتما رام چین باشه. رامت باید آخرین نسخه باش (الان نسخه miui روی ۸ هست برای دولوپر). موقع آنلاک تلفنت یه اتصال پایدار داشته باشه. سعی کم یافتن تلفن خاموش باشه. اکانتتو روی گوشیت سینک کن این گذینه هارو چک کن نتیجه رو اعلام کن خودم همین مشکلو داشتم که اشتباها رام دولوپر گلوبال نصب کرده بودم  

ویرایش شده در توسط Yaser.nice
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام

گوشی من سافت برک شده و تا میخواد بوت بشه هی ریست میشه

اقدام کردم برا آنلاک که بتونم از طریق فست بوت رام نصب کنم

الان sms اومده میتونم انلاک کنم ولی وقتی میزنم آنلاک بشه چک میکنه گیر میده به اکانت راهنمایی کنید لطفا چیکار کنم که آنلاک بشه

--------------

الان فهمیدم که اکانتی که رو گوشیه با فرق داره

/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20" />

/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20" /> ولی یه مشکلی هست با اکانتی که رو گوشیه تو نرم افزار آنلاک وارد میشم پیام میاد گوشی شما قابلیت آنلاک شدن با این نرم افزار رو نداره

چیکار کنم گوشی رو بندازم دور

ویرایش شده در توسط arang

لینک به ارسال

اين فايل دانلود كن بعد استخراجش کن روی فایل ادل سی ام دی دابل کلیک کن قبلش گوشی رو رو حالت فست بوت بذار 

لینک به ارسال

سلام رام گوشی من مشکل شارژ -2% داره والان نمی دونم تا کی شارژ داره الان میخوام انلاک کنم که با ارور 

current account is different from the account info

مواجه شدم نمی تونم رام دولوپر نصب کنم به همین دلیل مشکل شارژ چه کار کنم که بتونم انلاک کنم . روش غیر از این هم هست؟

لینک به ارسال

سلام گوشیمن به حالت داتلود مود نمیره برای نصب رام دلوپر چیکار کنم

لینک به ارسال

?این فایل دانلود کن، رام می فلش این فایلو داخل یه یه درایو یا پوشه استخراج کن، گوشیو ببر رو حالت فست بوت، اون فایل که داخل زیپ هست استخراج کن اسم فایل ادل سی ام دی هس روش دابل کلیک کن گوشی میره رو حالت دانلود صفحه گوشی سیاه میشه 

لینک به ارسال

اگر من رام استیبل روی گوشی نصب کنم  وقصد آپدیت کردن آن از طریق آپدیتر گوشی را داشته باشم با وجود اینکه بوت لودر گوشی آنلاک است آیا برای گوشی مشکل ساز میشود ؟(بریک شدن گوشی) یا آپدیت با آپدیتر ایرادی ندارد؟

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز خیر مشکلی پیش نمیاد ولی اگه کاستوم ریکاوری نصب کردی نمیتونی ota آبدیت کنی باید رام کاملو که به صورت زیپ هست از وب سایت می یو ای دانلود کنی و فلش کنی رو گوشی تا آبدیت شه برای آبدیت از طریق آبدیتر گوشیت باید استوک ریکاوری داشته باشی. موفق باشی دوست عزیز

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری