Hamed-MIUI

آموزش نصب رام MIUI از طریق Recovery + تصویری

10 ارسال در این موضوع قرار دارد

با آموزش فلش کردن گوشی های mi در خدمت شما هستیم

همان طور که میدانید در همه ی گوشی ها قسمتی با نام ریکاوری وجود دارد .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Please login or register to see this image.

نکته ی مهم:

* برای داوگرید ( یعنی نصب رام قدیمی تر از رامی که روی گوشی فعلی نصب است ) باید wipe all data انجام دهید . (در این صورت تمام اطلاعات درون گوشی حذف خواهد شد)

* ممکن است در بعضی گوشی های Redmi با پردازنده MTK (مدیاتک) تفاوتی در ظاهر ریکاوری وجود داشته باشد

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آموزش

1- ابتدا باید رام مورد نظر خود را در قالب فایل zip (فشرده) دانلود کنید

2- نام فایل zip را به update تغییر دهید که به شکل زیر میشو update.zip

3- سپس به قسمت root گوشی انتقال دهید . در حقیقت این قسمت همان قسمت حافظه داخلی گوشی (نه حافظه ی micro sd ) است که بقیه فولدر های شما در ان وجود دارد . کافی است فایل به آن قسمت انتقال داده شود .

حال باید وارد ریکاوری گوشی شوید . برای این کار دو روش وجود دارد :

روش اول : وارد برنامه ی Updater گوشی شوید . در سمت چپ و بالا سه نقطه میبیند . سپس روی Reboot to Recovery Mode کلیک کنید

روش دوم : گوشی ا خاموش کنید سپس دکمه ی ولوم + (افزایش صدا) و پاور (خموش روشن کردن) را همزمان برای چند ثانیه نگه دارید . هنگامی که ریکتوری باز شد دکمه ها را رها کنید

شما میتوانید با دکمه های ولوم + و - و پاور کنترل را بدست بگریدی به اینصورت که دکمه ی + مورد بالارا انتخاب میکند و دکمه ولوم - مورد پایین و دکمه پاور مانند کلیک عمل میکند

1- ابتدا زبان انگلیسی English را انتخاب کنید

2- سپس install update.zip را انتخاب کنید و بعد از آن system one .

رام گوشی شما نصب شد . کمی صبر کنید تا وارد محیط کاربری گوشی شوید

لازم به ذکر است که 2 روش دیگر برای نصب رام وجود دارد به غیر از این 3 روش کلی روش دیگری وجود ندارد .

Please login or register to see this link.

پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مدالها

این کار رو انجام میدم اما جواب نمیده و ارور میده و میگه پکیج قبول نیت و اینا

لینک به ارسال

Please login or register to see this quote.

رامتون فعلیتون چیه و به چه رامی می خواین تغییرش بدین؟

لینک به ارسال

استیبل چین

استیبل گلوبال بزنم

لینک به ارسال

با سلام

گوشی من ردمی نوت 3 هست با رام چینی و هر کاری میکنم نه با زیکاوری جواب میده و نه + و پاور رو میزنم زمان روشن کردن..ریکاوری بالا نمیاد...چه کاری جواب میده ؟

با تشکر

لینک به ارسال

فقط یا فست بود می شه از چین به گلوبال امد 

پیشنهاد می کنم اول رام دلوپر چین رو فلش بزنین بعد از انلاک کردن ریکاوری twrp بریزید

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید

گوشی من نوت 3 پرو هستش و امروز رام رسمی گلوبال (ورژن6.7.29) رو دانلود کردم اما نمیدونم چجوری باید آپدیت کنم اگر میشه توضیح بدید. ممنون

لینک به ارسال

سلام من رام استیبل چین دارم نسخه 7.5.3.0 حالا می خوام به روش ریکاوری به نسخه چین miui 8 که developer هست اپدیت کنم

به نظر شما اگه نسخه رسمی miui 8 امد میتونم به روش ریکاوری دوباره اپدیت کنم یا باید اون وقت از روش فست بوت استفاده کنم

ضمنا این رام miui 8 developer چین همون اندروید 6 هست؟؟

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به ارسال

سلام. من رام ۷.۲.۹۹.۹۹ استیبل روی گوشیمه. از طریق گوشی چک میکنم اپدیت نداره. یه رام از سایت شیائومی واسه گوشیم دانلود کردم. همینطور که شما اینجا آموزش دادید باید اپدیت کنم. یا به اون روشی که از طریق کامپیوتر فلش میکنیم؟

لینک به ارسال

من چه با این امتحان نکردم اما با twrp  هر مدل رام mui  رو میزنم گوشی بالا نمیاد کسی میدونه مشکل از کجاست ؟

دووم اینکه رام سیانوزن رو میزنم نصب میشه اما همون اول میگه پسورد اندروید بدید در حالی که نه میتونم به وای فای وصل بشم ن اینترنت گوشی کار میکنه در واقع گوشی روی حالت پرواز هستش ممنون میشم راهنمایی کنید

/monthly_2016_10/132430oa6y6y6o1exxkaa2.png.thumb.jpg.9415c9e5cdac3d9a485b1dfa934024f7.jpg" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="132430oa6y6y6o1exxkaa2.png.thumb.jpg">

لینک به ارسال
مدالها

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mohammad7352
      سلام من به تازگی 2 عدد گوشی redmi 4x خریدم هیچ گونه دستکاری نکردم اما هیچ کدام به حالت ریکاوری مود نمیره هر دو روش هم تست کردم(از طریق سیستم آپدیت و ولوم آپ + پاور) و فقط یه صفحه میاد عکس کابل usb و گوشی زده! پست های مشابه رو خوندم و مشکلم حل نشد، علاوه بر این داخل قسمت developer option قسمت mi unlock status نوشته unlockd !!! یعنی گوشیم آنلاک هست؟؟؟ 
    • توسط mohammadtabasi
      سلام دوستان بالاخره میخوام آیفون عزیزمو کنار بزارمو یه گوشی شیائومی بگیرم
      بعد از خوندن نقد و بررسی ها می5 رو انتخاب کردم 
      فقط یه اشکالی که دارم این
        زده رام چین و رام گلوبال یه قیمته راستش نفهمیدم کدومش بهتره بنظر شما که میدونین باید کدومشو انتخاب کرد؟  
      لطفا اگه میدونین جواب بدید میخوام سریع تر بخرمش
    • توسط amir_s
      سلام دوستان بنده میخوام رام گوشیم رو عوض کنم ولی وقتی گوشیمو وصل میکنم این ارور رو میده
      you need to update your device to use Mi Pc Suite ...
      .به روش ریکاوری هم که میخوام رام گوشی رو عوض کنم وارد ریکاوری مود نمیشه. 
      /emoticons/56b9cd043e06e_0(6).png" title="/6*" /> راه دیگه ای هست.
    • توسط fichn
      سلام .
      من رام گوشی ام رو با روش فست بوت رفتم الان تا آخر رفته ولی بازم فلشینگ زده .
      /monthly_2017_04/Untitled2542.thumb.png.4c06aa57601b8ac17fa7cf0ff6c98d44.png" class="ipsImage ipsImage_thumbnailed" alt="Untitled2542.png">
    • توسط maziar kiani
      با سلام
      با توجه به سوالات و مشکلات کاربران جدید گوشی‌های شیائومی درباره نصب اپلیکیشن‌های گوگل بر روی رام چین(چه گوشی‌هایی که بصورت پیشفرض با رام چین هستند و رام گلوبال رسمی برای آنها منتشر نشده است و چه گوشی‌هایی که از رام گلوبال به رام چین تغییر رام داده‌اند)،آموزشی تصویری را برای این عزیزان مهیا کرده‌ایم.
      در ابتدای آموزش چند نکته را مرور میکنیم
      ۱)نصب ابزار گوگل نیازمند نصب فرآیند‌هایی شبیه Google Services Framework است و با نصب برنامه‌هایی شبیه Google Play به تنهایی نمیتوان ابزار گوگل را بر روی رام چین راه اندازی کرد.

۲)اگر قبلا برنامه های گوگل را بصورت ناموفق نصب کرده اید، قبل از نصب آنها طبق این آموزش تمام آن برنامه ها را حذف و سپس گوشی خود را ریستارت(خاموش و روشن)نمایید.

آموزش:
      ۱)وارد برنامه Mi App Store در گوشی خود شوید و مانند عکسهای زیر در قسمت Search عبارت Google را سرچ کنید.
      /monthly_2017_03/Screenshot_2017-02-28-01-05-00-280_com_miui_home.thumb.jpg.69c7a39af2b52cf64c11caa8c21d7c41.jpg" style="width: 350px; height: 600px;">Please login or register to see this image.
      /monthly_2017_03/Screenshot_2017-02-28-01-05-11-011_com.xiaomi.market.thumb.jpg.e0d702317765cef410026554501a0761.jpg" style="width: 350px; height: 600px;">

۲)بر روی برنامه‌ی Google Installer که شکل آیکن آن در عکس زیر مشخص شده است بزنید تا وارد آن شود و برنامه را با انتخاب گزینه‌ی Install نصب کنید.
      /monthly_2017_03/Screenshot_2017-02-28-01-06-35-795_com.xiaomi.market.thumb.jpg.598ac2b4205b0a5b118e93d6109b737b.jpg" style="width: 350px; height: 600px;">  Please login or register to see this image.
      /monthly_2017_03/Screenshot_2017-02-28-01-07-13-534_com.xiaomi.market.thumb.jpg.27bd6f5f65ccb979018173deb6639d64.jpg" style="width: 350px; height: 600px;">  

نکته:
      اگر به هر دلیلی قادر به نصب این برنامه از Mi App Store نیستید، این برنامه را میتوانید از اینجا دانلود و بر روی گوشی خود نصب نمایید.

omiiran.ir/app/Gapps.Installer.3.0.3.apk  
      ۳) بر روی Launch بزنید تا وارد برنامه شوید. سپس دایره بزرگ آبی رنگ را انتخاب کرده تا فرآیند نصب برنامه‌های گوگل آغاز شود. لازم بذکر است که برای نصب برامه های گوگل اینترنت نیاز است و گوشی شما باید حتما به اینترنت(ترجیحا Wifi) متصل باشد.
      /monthly_2017_03/Screenshot_2017-02-28-01-07-22-535_com.ericxiang.googleinstaller.thumb.jpg.cfb3b9f34533450e3aba5305eddf0c8b.jpg" style="width: 350px; height: 600px;">  
      ۴) منتظر باشید تا فرآیند نصب دانلود تمام شود. هر برنامه ای که دانلود شد پیشنهاد نصب آن داده میشود که با انتخاب گزینه Install آن ها را به ترتیب نصب کنید.
      /monthly_2017_03/Screenshot_2017-02-28-01-16-52-645_com.ericxiang.googleinstaller.thumb.jpg.7f2437080f79e7ddf32915be893a18a9.jpg" style="width: 350px; height: 600px;">Please login or register to see this image.
      /monthly_2017_03/Screenshot_2017-02-28-01-24-42-556_com.android.packageinstaller.thumb.jpg.c833a88238a7b5bc7c24b737bdaf5c43.jpg" style="width: 350px; height: 600px;">

۵)با اتمام مراحل دانلود و نصب هر کدام از برنامه ها توسط شما، ابزار گوگل بطور کامل بر روی رام شما نصب شده و آماده استفاده میباشند.
      /monthly_2017_03/Screenshot_2017-02-28-01-35-43-229_com.ericxiang.googleinstaller.thumb.jpg.3685eef1235f3739671452aaae8f08f2.jpg" style="width: 350px; height: 600px;">Please login or register to see this image.
      /monthly_2017_03/Screenshot_2017-02-28-01-34-40-548_com.ericxiang.googleinstaller.thumb.jpg.7fbb661ee00853e2f869f0891cf345bb.jpg" style="width: 350px; height: 600px;">

۶)گوگل پلی سرویس بر روی رام گوشی شما نصب شده و آماده استفاده میباشد. با وارد شدن به آن میتوانید اکانت گوگل خود را اضافه کرده و از Gapps بر روی رام چین گوشی Xiaomi خود لذت ببرید.
      /monthly_2017_03/Screenshot_2017-02-28-01-41-58-253_com.google.android_gms.thumb.jpg.892268d30840d5a1898cc2524fd1b771.jpg" style="width: 350px; height: 600px;">Please login or register to see this image.
      /monthly_2017_03/Screenshot_2017-02-28-01-35-53-905_com_miui_home.thumb.jpg.d92ec9b36bfe33bd3fc5800483e45c80.jpg" style="width: 350px; height: 600px;">

۷)از این پس هر برنامه گوگل دیگری شبیه Youtube, Google Contacts, Gmail و … را میتوانید بدون پیش نیازی نصب و استفاده کنید.

گوشی مورد استفاده در این آموزش MI4S و رام Stable China Miui 8 است.